środa, 8 maja 2013

Kociaki i inne sprawy

Zbieramy wieści od Nowych Posiadaczy kociaków Z Elfiego Lasu*PL

Jak wieść gminna niesie, Arwunia i Albercik w chwili obecnej wleźli swoim właścicielom na głowy (nasze koty wlazły nam na głowy już dawno...)  i obecnie ćwiczą chodzenie na spacer na smyczach, w czym życzymy im powodzenia. Arwunia nadal grymasi co do jedzenia, jest możliwość że jak na panienkę z dobrego domu przystało po prostu stosuje jakąś dietę ;P
Aragornik .. cóż.. też włazi swojej właścicielce na głowę podstępnie wykorzystując słodkie kociakowe spojrzenie oraz zaawansowane umiejętności figlarności wyuczone przy Wielkim Mistrzu Figlarności Maurycym.

Rubcia obecnie toczy walkę z Mauryniem, który z braku Kumpla Do Zabawy usiłuje się z nią bawić. Uprawiają sztafetę: najpierw leci Rubiś z fochem i bad lookiem na pysku, za nią figlarny jak zawsze Rynio a za nimi Karząca Łapa Sprawiedliwości Nefrycią zwana aby w/w Ryniowi dać za napadanie na Rubcię po łbie.
Mieszkanie fruwa ;P a my usiłujemy uskakiwać ażeby nie dostać serią ganiających kotów.

Mamy ponad 500 odsłonięć!
Dziękuję Siostro .. i innym ;)

W sobotę 11.05.2013 do Łodzi na Wystawę Kotów Rasowych. Z samą Rubisią po drugi CACiB ;)
Będzie reportaż ;P

1 komentarz:

  1. Myślę że Wasz blog jest tak popularny dzięki fajnym wpisom czytanym przez wielu miłośników kociastych. Pozdrowienia od miałkuna i Siostry.

    OdpowiedzUsuń