poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Sprawy organizacyjne

Sprawy organizacyjne

Po pierwsze: 11 maja Rubcia alias Poly Cat-Jack występuje w Łodzi na wystawie kotów rasowych.
Detale jak na razie są nam nieznane (czyli nr klatki itp). Walczymy o kolejny CACiB czyli kolejny krok w kierunku Inter Championa. Pozostaje jedna jedyna wystawka za granicą z pozytywną oceną.. i mamy supah kotkę rozpłodową. ;P

Po drugie: Aragornik zmienia miejsce zamieszkania! Trafia na kolanka do znajomych zgodnie z zasadą "lepiej w dobre ręce za darmo niż w obce za kasę". Poza tym nasze małe mieszkanko pomimo że spełnia normy posiadania aż 6 szt. kotów nie realizuje należnego komfortu dla nas.. innymi słowy gdzie siadasz zaraz znajdziesz jakiegoś kota. A Aragornik błyszczy i wierzymy, że powinno się dać szansę komuś innemu się z tym słodziakiem użerać.

3. Rubcia się ostatnio zaszczepiła na wściekliznę co nie poprawi jej nieznośnego czasem charakterku, ale sprawi że przyjmą ją na wystawie. Teraz tylko Nefryć do zaszczepienia i do sierpnia koniec kwestii zdrowotnych. Rubcię czeka kolejne szczepienie przed randką z Księciem Z Bajki - jej przyszłym chłopakiem. Więcej ujawnimy jak będziemy więcej wiedzieć.

Pozdrawiam(y)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz